BOSCH PPH 616 B 81 E

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1496003/bosch-pph-616-b-81-e.jpg

    0
  • http://static.k24.cz/product-picture/6/ADPLGBOSPPH616B81E-1.png

VSTAVANÁ, PLYNOVÁ, VARNÁ, DOSKA . lynová, varná, doska so zaují,mavý,m dizajnom, vyniká, vysokou eleganciou samostatný,ch plynový,ch horá,kov na čiernom skle. Obsahuje 4 plynové, horá,ky z »

Recenze BOSCH PPH 616 B 81 E

Thomas1544 tato deska se dobře čistí, a udržuje, a také má dosti hrubé sklo takže nehrozí prasknutí jak u levnějších desek, což se nám stalo a servis toto samozřejmě neuznává trošku smolné knoflíky jsou takové vachrlaté a při použití většího hrnce dochází k přenosu tepla na knoflíky a potom se nepříjemně reguluje plyn ale stačí dávat větší hrnce dozadu:)

Grundi Kvalita a design za rozumnou cenu. Fajn vaření s wok hořákem. Zatím bez výhrad - krátká doba užívání. Příště bych šla spíše do bílé varianty.

MM deska je vzhledově velmi pěkná, jak asi deska může být ;-) sklokeramický podklad vypadá dobře a snadno se čistí. oceňuji velký hořák vpravo vzadu, kam je možné umístit velký hrnec aniž by vadil hned vpředu, jak bývá u desek častější. snadná regulace plynu a rychlá jiskra jsou také výhodou. zatím nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen BOSCH PPH 616 B 81 E

Filtrovat:

Pobočky: U Studia, Ostrava

Na trhu od roku: 2008

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 86%

(3 recenze)
  • deska je vzhledově velmi pěkná, jak asi deska může být ;-) sklokeramický podklad vypadá dobře a snadno se čistí. oceňuji velký hořák vpravo vzadu, kam je možné umístit velký hrnec aniž by vadil hned vpředu, jak bývá u desek častější. snadná regulace plynu a rychlá jiskra jsou také výhodou.

  • tato deska se dobře čistí, a udržuje, a také má dosti hrubé sklo takže nehrozí prasknutí jak u levnějších desek, což se nám stalo a servis toto samozřejmě neuznává

  • Kvalita a design za rozumnou cenu.