ELECTROLUX EHD 60020 P

  • https://image.srovname.cz/cz/500/260574/electrolux-ehd-60020-p.jpg

    0

Samostatná sklokeramická varná deska ELECTROLUX EHD 60020 P, šířka 60 cm, Indukční zóny, Dotykové ovládání, Ukazatel zbytkového tepla, Zkosené hrany, Elektronický programátor: Dětská pojistka, Zamknutí, Minutový časovač, Ukazatel zbytkového tepla, Akustický signál, 1 indukční varná zóna levá přední2200/2800W/210mm, 1 »

Recenze ELECTROLUX EHD 60020 P

Má někdo zkušenosti s touhle indukční deskou? Kolik má nezávislých generátorů a jestli není poruchová jako jiné laciné typy? Děkuji.

renmew Deska nahradila starší indukci od nejmenovaného výrobce od W, která se začala při ohřátí vypínat a oprava byla nad cenou této desky. Oceňujeme konstrukci bez rámečku, protože desku lze bez problému udržovat. Spokojenost, cena by samozřejmě mohla vždy být nižší, ale v tuto chvíli poměr price/value rozhodl. Při maximalním výkonu je trošku hlučnější, ale žádné drama. Také ventilátory zapínají hned, to ale po předchozí zkušenosti vítám = nic zásadního. Ovládání je normální dotykové - s mokrou rukou nepochodíte. Toto kdysi nejlépe vyřešil jeden výrobce magnetickými otočnými knoflíky, které šlo pro učely otření desky jednoduše odebrat - ale již jsem takovou desku neobjevil.

kristýna S výrobkem jsme zatím naprosto spokojeni. Vše funguje perfektně. Nevím zatím o ničem.

Lenka M. Ovládání desky je intuitivní a bezproblémové. Deska rychle reaguje na odejmutí i aplikaci nádobí. Není příliš hlučná a design je decentní. Na běžné užívání naprosto vyhovující, mohu doporučit. Ve srovnání s obdobným výrobkem jistého českého výrobce je tato deska určitě spolehlivější. Varné plochy na pravé straně desky jsou trochu moc blízko u sebe, pokud je deska plná, hrnce si trochu překáží.

Lenka V. - jednoznačně rychlost, jak ohřevu, tak snížení teploty (to je snad ještě rychlejší než ohřev :-)) - údržba, design - někdo si ztěžoval na vydávání zvuku při vaření/spuštění větráku, ale já to naopak vítám, nevadí to a naopak vím, že vařím - hrnce občas také vydají písklavý zvuk, ale to je hrnci - po skončení vaření se sama vypíná, což je také velké plus - vařím každý den, někdy i dvakrát a jsem maximálně spokojená - tento typ mohu jen a jen doporučit!! - booster to má na všech čtyřek varných plochách, ale jsou jiné příkony než u typu s 7,4kW, používám místo varné konvice Obrázek je jiný než realita :-). Nejmenší ohřívací plotýnka je vpravo vpředu ne vzadu, ale pro někoho to je jen kosmetická vada. Mě nevadí, využívám jí nejčastěji, tak jsem chtěla aby byla co nejdále od dětí, ale nakonec nám to vyhovuje i takto.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 90%

(31 recenzí)