Mora MECT 310 FF

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330694/mora-mect-310-ff.jpg

    0

Boki Krycí mřížka k podlahovým konvektorům PMO-29-170-13 příčná, nerez typ: Krycí mřížka bez lišty, rolovatelná šířka: 290 mm délka: 1700 mm Krycí mřížky podlahových konvektorů jsou prakticky jedinou viditelnou součástí konvektoru. Velký důraz je proto kladen na jejich materiálové a tvarové provedení. Kromě této »

Recenze Mora MECT 310 FF

KUBÍČEK JAROSLAV Jelikož jsem výrobek potřeboval na vybavení kuchyňky ve víkendová chatě, tak mně vyhovuje: rozměr, jednoduché zabudování do linky a rychlý "rozběh" jednotlivých plotniček. Dále jsem ocenil systém udržování potravy v teplém stavu a také to, že plotničky nehřeje nepřetržitě nemám připomínek

nn Spokojenost. Rozměrově ideál, funkčnost dobrá, rychlá, ovládání jednoduché. Se zabudováním jsme také neměli problém. Chybí kabel na elektřinu, nutno dokoupit.

hujer nic nic

Iva Výrobek je pěkný - moderní design, dotekové ovládání jednoduché a praktické. Upozorní Vás, že na desce leží např. utěrka. Funguje dobře i zámek pro dotek dětí. Varné zóny fungují perfektně, jednoduchá je i regulace teploty varné zóny při vaření. Údržba - umývání desky je bezproblémové. U výrobku není kabel na zapojení (možná je to z důvodu kompatibility varné desky a trouby). Kabel si musíte zakoupit sami - poraďte s prodejcem. Vzhledem ke skutečnosti kabelem laik zapojení sám nezvládne. Domluvte si elektrikáře.

+ Přidat hodnocení