MORA VD 4209.0002

  • https://image.srovname.cz/cz/500/260609/mora-vd-4209-0002.jpg

    0

. Typ varné desky: samostatná (vlastní ovládání) Provedení desky: nerezový plech Provedení hrany VD: s rámečkem Ovládání: mechanické-knoflíkové Umístění ovládání: vpředu Počet varných zón - Plynové hořáky: 4 Pojistka plynových hořáků: ANO Zapalování hořáků: elektrické integrované v knoflíku Displej: bez displeje Počet »

Recenze MORA VD 4209.0002

Jana fajn je litinová mříž, určitě vydrží déle elektrické podpalování funguje perfektně podložka pod hrnek, pokud je na litinovou mříž moc malý, se opálila během pár minut a už není tak pěkná

MiHa Kromě všech běžných funkcí především s naprosto přesnou funkcí Gasstop V návodu jsem nenašel informaci, že při zapalování jednoho hořáku jiskří zapalování i u ostatních. Vysvětlení jsem se dočkal až od výrobce. Cituji "zapalovací cívky se musí vybíjet na všech hořácích. ", což je pro mne dostatečné.

Lukas Výborné seřízení bezpečnostního zhášení plamene. Už není třeba zbytečně dlouho držet "zapalování" kvůli bezpečnostní pojistce - na předchozí desce jsem musel počkat skoro 10 sec. Škoda, že nedělají povrch v méně "lesklé" nerezi - je vidět každý dotek.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(3 recenze)