MORA VD 4302 0002

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1336422/mora-vd-4302-0002.jpg

    0

Plynová varná deska.. Typ varné desky: samostatná (vlastní ovládání) Provedení desky: nerezový plech Ovládání: mechanické-knoflíkové Umístění ovládání: vpravo Počet varných zón - Plynové hořáky: 4 Zapalování hořáků: elektrické (tlačítkem) Displej: bez displeje Celkový příkon (kW): 7.5 Provedení výrobku: nerez * »

Recenze MORA VD 4302 0002

pavel Varná deska je zatím v provozu cca 3 týdny. Funguje bez problémů, na rozdíl od varné desky Candy, kde se od počátku projevovala vada, spočívající v elektromagnetických ventilech. Ty jednak vypínaly plyn v průběhu vaření, jednak nedokázaly spolehlivě sepnout vůbec. Výsledkem bylo, že jsem desku po dvou letech musel vyhodit. Zatím nemám, na co bych si stěžoval. Snad jen návod coby kříženec několika slovanských jazyků.

Ivana S. Pěkné provedení, snadná instalace, za velké plus považuji pojistku proti unikání plynu. Deska je zapojena 3. týden a funguje dobře. Bohužel mi nevyhovuje zapalování hořáků prostřednictvím jednoho centrálního knoflíku, které dle fotografie a popisu Datartu u této desky být nemělo. Dále je deska vyrobena z nerezu, který je náročnější na údržbu, pokud je člověk zvyklý na perfektně čistá kamna, bude muset pořád leštit.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90%

(2 recenze)