MORA VDI 300 FF

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1897371/mora-vdi-300-ff.jpg

    0

<p style="box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 20px; color: rgb(82, 106, 121); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif, Calibri; line-height: 19.5px;">Tento model je vhodný pro kombinaci o&nbsp;ostatníma varnýma deskama Domino.</p> 2&nbsp;indukční var

Recenze MORA VDI 300 FF

Alena Koupila jsem kvůli značce Mora a kvůli rozměrům do malé kuchyňky. Deska funguje dobře, rychle ohřívá a jednoduše se ovládá.

Martin Levná indukční deska, která plně dostačuje pro nenáročné vaření. Montáž byla velice snadná, stejně tak ovládání je jednoduché a intuitivní. Dost mě zklamalo, že Mora nemá svoje vlastní výrobky vzájemně kompatibilní. Kromě induční desky jsem koupil ještě vestavnou troubu a přestože moje pracovní deska i skříň na troubu svými rozměry splňují veškeré požadavky dle manuálů obou výrobků, horní kryt trouby se kryje s dolním krytem indučkní desky, takže indukční deska leží na troubě a na přední straně je asi půl centimetru zvednutá nad pracovní desku. Za cenu možné ztráty záruky jsem tedy musel &amp;quot;přizpůsobit&amp;quot; horní krycí plech na troubě, aby indučkní deska sedla do pracovní desky tak, jak má.

+ Přidat hodnocení